Teretulemast rännakule, et leida Zen Semenawas, 3 - 5 November 2017.

Mis on Zen?
Zeni võib käsitleda kui keha ja meele täieliku ühtsuse kaudu saavutatud täiusliku keskendumise seisundit.

Mis on Semenawa?
Semenawa, see on tugevad nöörid, mis võimaldavad aeglaselt siseneda valusse, lubades kehal ja meelel pehmelt vajuda intensiivsesse kogemusse.

Nii Zen kui Semenawa on vabastavad praktikad, mis arendavad alati kohal olevat Vaatlejat sinu sees. Kaob vajadus ja muster võrrelda käesoleva hetke kogemust mineviku või tuleviku kogemusega. Hajub soov kontrollida ja muuta kogemust, samas vastutus oma emotsionaalse ja füüsilise heaolu eest jääb. Paradokside kogemine praktikas on selle nädalavahetuse teemaks.

Semenawa stiilis sidumine võimaldab dramaatilisi väljendusi ja sügavat usaldust. See õpetab meid aeglustuma ja häälestuma intiimse mitteverbaalse suhtlemise maailmale.

Inimesed küsivad tihti, et miks peaks keegi soovima siduda teist inimest või olla seotud. Vastus peitub alistumise ja hoidmise jõu polaarsuses ja tundlikus piiris nende vahel.

Õpetajad

Andy Buru õpetab Jaapani sidumiskunsti Kinbaku/Shibari ja on välja töötanud oma terapeutilise kehatöö praktika. Andy on ühe jalaga Tantras ja teisega BDSM maailmas. Teda on inspireerinud Jaapani ja Euroopa sidumiskultuur ning tal on olnud au õppida meistritelt nagu Osada Steve, Yukinaga Max ja Felix Ruckert. Andy on kliinilise massaaži terapeut, füsioterapeut, teadlik kinkster, kelle CV-s on 15-aastane rahvusvahelise meeskonna juhtimise ja organisatsiooni-nõustamise kogemus äriorganisatsioonis. Andyl on sügav huvi psühholoogia, anatoomia ja müstitismi ühisala vastu. Zemenawa uurimine Zen perspektiivist on Andyle andnud rahu ja kohalolu, et vaadelda ja hoida ruumi puhaste tunnete avaldumiseks iseendas ja oma partneris.

Betty Kil on köite-armastajast ameeriklanna, kes elab Stockholmis. Ta usub, et sidujal ja seotaval on võimatu oma tõelisi tundeid varjata. See inimhinge tõeline avatus on Betty arvates köite tõeline väärtus. Bettyl on kogemusi seotavana Euroopa parimate sidumismeistrite käe all, k.a. Felix Ruckert, Kristina Marlen, Pedro Cordas, Caritia, Tamandua, Nicolas Yoroï ja loomulikult Andy Buru. Semenawa on Bettyle õpetanud, et kannatuste allikas on käesoleva hetke võrdlemine mineviku kogemusega või tuleviku kogemuse fantaasiaga. Käesolevas hetkes, igikestvas olevikus ei ole kannatust. See sügav taipamine on ajendanud Bettyt köitega tegelema ja õpetanud sügavat rahuseisundit hoidma ka valusates olukordades.

Nädalavahetusel sukeldume järgmistesse teemadesse:
  • Teadlik ja vastutustundlik domineerimine ja alistumine köite abil valuga töötamisel.
  • Pool- ja täisriputuse tehnikad, mis toovad välja Semenawa.
  • Filosoofia, teooria ja teetseremoonia selles ruumis, kus Zen ja Semenawa kohtuvad.
  • Kakao tseremoonia ja valumeditatsioonid, et kasvatada ja vabastada intensiivsust kursuse ajal.
  • Vaatleja rolli arendamine, et tabada ja jäädvustada Semenawa ilu fotograafias ja joonistades.
Selle väga erilise töötoa juhendajatel Andyl ja Bettyl on särisev omavaheline energia ja koos loovad nad ruumi, mis on erutav ja turvaline. Nad juhatavad sind rännakul sinu enda sisse minnes märkamatult mänguliselt sügavaks. Energia tunnetamiseks võid vaadata Betty ja Andy stiilinäiteid ning Andy kodulehekülge ja tema eelmisel talvel Balil loodud projekt Bound Bodywork.

Andy eelmisest töötoast inspireerituna kirjutas ja esitas Eve laulu. 

Enne kursuse algust teeme soovijatele kerge praktilise sissejuhatuse teemasse ja seega ei pea Sa ennast algajana tundma, kui soovid osaleda aga ei oma varasemat kogemust köitega. Sündmuse kujunemist saab jälgida FB-s

Osaluspanus 320 eurot. Vastassoost partneriga tulles on panus 280 eurot osaleja kohta.

Täpsemad juhised saadetakse registreerumisel.